SZKOLENIA ZAMKNIĘTE

DEDYKOWANE SZKOLENIA LOTNICZE DLA PRACOWNIKÓW FIRM ZWIĄZANYCH LUB WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z SEKTOREM LOTNICZYM

Oferta szkoleń

Każda nowoczesna firma wie, iż inwestycja w poziom wiedzy merytorycznej pracowników umożliwia rozwój oraz przekłada się na pozytywny bilans finansowy przedsiębiorstwa. W szczególności dotyczy to sektora lotniczego lub firm z nim współpracujących. W zależności od potrzeb naszych Klientów, ich lokalizacji Centrum Edukacji Lotniczej Pileus jest gotowa przeprowadzić szkolenia dla grup zamkniętych, składających się wyłącznie z Państwa pracowników, zarówno w naszych salach w Warszawie, jak i siedzibie i oddziałach Klienta.

 

Po uprzedniej konsultacji i diagnozie potrzeb, rekomendujemy rozwiązania najlepiej spełniającego cele i oczekiwania Klienta, obejmujące tematy związane z sektorem lotniczym lub programy indywidualnie przygotowywane dla grup pracowników danej firmy. Niewątpliwą przewagą szkoleń zamkniętych jest możliwość dostosowania części warsztatowej zajęć do specyfiki i aktualnych wyzwań organizacji. Jednorodność grupy i celów szkolenia, pozwala wykładowcom i trenerom posługiwać się bliskimi uczestnikom przykładami z branży lotniczej oraz obszaru działania danej firmy. W ten sposób szkolenie zyskuje dodatkowy aspekt praktyczny, a wypracowane na nim rozwiązania mogą niemal od razu być przekładane na grunt pracy zawodowej i mieć korzystny efekt na działanie całego przedsiębiorstwa zarówno w zakresie ekonomicznym jak i bezpieczeństwa lotniczego.

 

Współpraca z Klientem podczas przygotowania programu szkolenia zamkniętego pozwala nam lepiej rozumieć istotę jego działalności i problemów, tym samym proponować rozwiązania bardziej dopasowane do rzeczywistych potrzeb. Stałe podnoszenie wiedzy pracowników sektora lotniczego jest dzisiaj standardem, o którym przekonały się największe koncerny lotnicze. Zapraszam do skorzystania z naszych szkoleń techniczno - merytorycznych.

Zapisy oraz terminy

Miejsce szkolenia: Warszawa, ul. Pankiewicza 3 (ścisłe centrum) lub w siedzibie Klienta

Termin  szkolenia: ustalany indywidualnie

Więcej informacji u Kierownika Szkolenia: kom. 739 013 313 lub email: szkolenia@pileus.eu

HOME

PILEUS Copyright © 2012 - 2021 - All Rights Reserved